Strona główna | Mapa serwisu | English version  


Menu
Bux.to

Bux.to to rewelacyjna firma która płaci 0,01$ za ok. 30 sekund spędzonych na stronie reklamodawcy. Ilość takich stron na dzień to około 15-25 czyli samemu zarabiasz 0,15 - 0,25$ dziennie.

Dodatkowym smaczkiem jest system poleconych - jeśli poinformujesz o systemie znajomych, otrzymasz 100% ich zarobków, przy czym oni nie stracą nic. Wypłaty można dokonać po zarobieniu min. 10$. Pieniądze przelewasz na konto w Alertpay którego założenie jak i prowadzenie jest całkowicie darmowe. Opis rejestracji na Alertpay znajduje się w "Menu".

Oto przykład jeśli masz 20 poleconych(średnio przyjęte jest 20 stron do wyklikania na dzień):

20 klików x 20 poleconych x 30 dni = 120.00$ czyli zarobisz ponad 255zł !

Nie ma ograniczonej liczby poleconych więc możesz ich mieć dużo więcej, także można łatwo policzyć ile możesz zarobić. Opis jak werbować poleconych znajduje sie w "Menu".


Rejestracja w firmie jest oczywiście darmowa i w każdej chwili można usunąć swoje konto. W "Menu" znajdującym się w lewej częsci serwisu opisane są wszystkie niezbędne kroki które w prosty sposób przeprowadzą cię przez proces rejestracji. Znajduje się tam również bardzo pomocny program Autoclicker który otwiera reklamy za ciebie.

 

www.buxplus.prv.pl